Sports2 Hydra Fuel Lemon
Artikelnummer: Sports2HyFu-530Sports2 Hydra Fuel Lemon, de dorstlesser die snel vocht en suikers aanvult tijdens
training of wedstrijd
Dankzij de juiste samenstelling en door de toevoeging van belangrijke mineralen zal HYDRA FUEL tekorten tijdens inspanningen tegengaan!
Atleten die langdurig sporten verbruiken in sneltempo suikers die dienen om aan de energiebehoeften van de spier te kunnen voldoen. Daarnaast zullen er door zweetverlies mineralen verloren gaan en moet men bijgevolg oppassen dat men niet uitgedroogd geraakt.
Door het vele verlies van vocht gaat het prestatievermogen enorm achteruit. Bij het gebruik van HYDRA FUEL tijdens langere inspanningen of in warme condities waarbij men veel zweet, zal men met deze sportdrank op basis van koolhydraten en mineralen het verlies het best aanvullen.
Doseringsadvies:
- 2 maatschepjes per 500 ml.