Nieuw in de winkel! Dit 2 delig tri suit van Sumarpo! Beperkte oplage. Dit pak is ook een een heren model is verkrijgen.
De Sumarpo Mirage trisuit voor dames is ontwikkeld voor triatleten die snelheid, comfort en ondersteuning zoeken tijdens wedstrijden en trainingen. Het trisuit combineert aerodynamische materialen met compressiepanelen zodat je efficiënt kunt zwemmen, fietsen en lopen.
De bovenkant van het trisuit is gemaakt van een lichtgewicht en waterafstotende stof. Tijdens het zwemmen neemt de stof minder water op waardoor je soepeler door het water glijdt. De stof droogt bovendien snel zodra je uit het water komt.
Het onderste deel van het pak is gemaakt van een compressiegerichte Italiaanse nylon-LYCRA® stof. Deze compressie ondersteunt de spieren tijdens het fietsen en lopen en helpt vermoeidheid te verminderen tijdens langere inspanningen.
De aerodynamische mouwen en zijpanelen helpen de luchtweerstand tijdens het fietsen te verminderen. Hierdoor blijft de luchtstroom rond het lichaam efficiënter bij hogere snelheid.
Het trisuit is uitgerust met een Elastic Interface triathlon zeem, speciaal ontwikkeld voor triathlon. Deze zeem biedt comfort op de fiets maar blijft dun genoeg om ook comfortabel te lopen.
Voor wie geschikt?
Belangrijkste eigenschappen
Maatvoering
Tri suit valt op maat. Zit je tussen 2 maten in? Kies dan voor de grootste maat.
Pasvorm
Het trisuit hoort wat hoger op het bovenbeen te vallen dan een fiets broek. Zorg bij het passen dat het tri suit goed aansluit in het kruis. Het tri suit sluit nauw aansluitend aan maar niet strak.
Artikelnummer: SUMIRAGEW
| Pasvorm | aero / compressie |
| Mouwen | korte aero mouwen |
| Zeem | Elastic Interface triathlon zeem |
| Materiaal | Italiaans LYCRA® compressiemateriaal |
| Zakken | achterzak voor voeding |
| UV bescherming | UPF 50+ |
| Gebruik | triathlon wedstrijden en trainingen |
| Sneldrogend | Ja |