Pre-order – levering vanaf april
Dit trisuit is alvast te bestellen via pre-order.
De eerste levering verwachten we in begin april. Bestel je nu, dan reserveren we jouw maat uit de eerste levering. Zodra de voorraad binnen is, verzenden we je bestelling direct.
De Sumarpo Nexor Short Sleeve Tri Suit is een aerodynamisch trisuit dat is ontwikkeld voor triatleten die snelheid, comfort en functionaliteit willen combineren tijdens wedstrijden en trainingen.
De korte aero mouwen zorgen voor een efficiënte luchtstroom rond de schouders en armen tijdens het fietsen. Dit helpt de luchtweerstand te verminderen en draagt bij aan een aerodynamische houding op de fiets.
Het trisuit is gemaakt van lichtgewicht en sneldrogende materialen die weinig water opnemen tijdens het zwemmen. Hierdoor blijft het pak licht wanneer je uit het water komt en droogt het snel tijdens het fiets- en looponderdeel van de triathlon.
De onderzijde van het pak bestaat uit compressiestof met stretchvezels die ondersteuning geeft aan de spieren tijdens het fietsen en lopen. Tegelijk blijft het materiaal flexibel zodat het pak comfortabel blijft tijdens alle onderdelen van de triathlon.
Voor het fietscomfort is het trisuit uitgerust met een Elastic Interface (EIT) triathlon zeem. Deze zeem is speciaal ontwikkeld voor multisport gebruik en biedt ondersteuning tijdens het fietsen terwijl hij dun en flexibel blijft tijdens het zwemmen en lopen.
Op de rug bevinden zich praktische achterzakken waarin je gels of voeding kunt meenemen tijdens trainingen en wedstrijden.
Een bijzonder kenmerk van de Nexor trisuit zijn de speciale ice pockets. In deze zakjes kun je ijsblokjes plaatsen tijdens warme wedstrijden, bijvoorbeeld bij verzorgingsposten. De ijsblokjes smelten geleidelijk en helpen zo om de lichaamstemperatuur te verlagen tijdens het fietsen en lopen.
Door de combinatie van aerodynamica, compressie, sneldrogende materialen en slimme functies zoals de ice pockets is de Nexor Short Sleeve een veelzijdig trisuit voor verschillende triathlon afstanden en warme omstandigheden.
Voor wie geschikt?
Belangrijkste eigenschappen
Maatvoering
Tri suit valt op maat. Zit je tussen 2 maten in? Kies dan voor de grootste maat.
Pasvorm
Het trisuit hoort wat hoger op het bovenbeen te vallen dan een fiets broek. Zorg bij het passen dat het tri suit goed aansluit in het kruis.
Artikelnummer: SUNEXOR
| Pasvorm | aero / compressie |
| Mouwen | korte aero mouwen |
| Zeem | Elastic Interface (EIT) triathlon zeem |
| Materiaal | Italiaans stretchmateriaal met LYCRA® vezels |
| Zakken | achterzak voor voeding |
| UV bescherming | UPF 50+ |
| Gebruik | triathlon wedstrijden en trainingen |
| Sneldrogend | Ja |